Nehnuteľnosti - aktuálna ponuka

SPäŤ NA ZOZNAM

Predaj Dom Cabaj Čápor Cabaj Čápor (Číslo inzerátu 001508)


Publikuj nehnuteľnosť:

Pridané: 07.03.2024
Typ nehnuteľnosti: Dom
Mesto / obec: Cabaj- Čápor
Presná lokalita: Cabaj- Čápor
Maklér: Mário Čapek / 0917951447
Rozloha: 1134 m²
Počet izieb: 8
Podrobný popis alebo komentár k nehnuteľnosti:
Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti viac na: https://youtu.be/HNKVD0vEdNQ

Exkluzívne iba u nás. Na predaj 5 izbový jednopodlažný rodinný dom 185 m2 a prístavba 3 izbová dvojpodlažná 140 m2, pozemok má výmeru 11,34á.

Exkluzívne iba u nás. Na predaj 5 izbový jednopodlažný rodinný dom 185 m2 a prístavba 3 izbová dvojpodlažná 140 m2, pozemok má výmeru 11,34á. Obe nehnuteľnosti čiastočne rekonštruované 2020, sa nachádzajú v obci Cabaj- Čápor. Samotný dom je dispozíciou 5 izbový, 2x kúpeľňa, 2x WC, technická miestnosť, šatník, obývačka je spojená s kuchyňou, z kuchyni je východ na terasu. Interiér je veľmi vkusne navrhnutý a boli použité kvalitné materiály. Kuchynská linka navrhnutá na mieru( tvorí ju niekoľko komponentov- samotná linka, 2x vytrínová časť, veľký ostrovček) so zabudovanými spotrebičmi(umývačka riadu, varná doska, odsávač pár, chladnička, rúra na pečenie) .... Dom je dispozične veľmi inteligentne rozložený. Kúrenie je zabezpečené ako podlahové, taktiež je k dispozícii klimatizácia. Prístavba je dvojpodlažná, dispozíciou 3 izbová. Na prízemí sa nachádza jedna veľká miestnosť s krbovými kachľami, kúpeľňa a WC. Na poschodí sa nachádzajú 2 nepriechodné izby. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou elektrických, vodovodných, odpadových a plynových rozvodov, v izbách je internetové pripojenie. Rovnako tak stierky, maľovky, obklady, dlažby, podlahy, sanita. Nehnuteľnosť sa predáva aj s komplet nábytkovým vybavením. Pod južnou časťou domu sa nachádza nemalá funkčná vínna pivnica. Čo sa týka exteriéru domu, bola uskutočnená čiastočná rekonštrukcia, a tiež predpríprava na alarm a kamerový systém. Pozemok je udržiavaný v relaxačnom štýle, väčšia časť pozemku je zatrávnená, sú tu okrasné dreviny, jazierko, vlastná studňa, automatická závlaha, komplet záhradné osvetlenie. Na pozemku je parkovanie pre 4 osobné autá, vstup na pozemok je zabezpečený automatickou bránou na diaľkové ovládanie. Na pozemku sa tiež nachádza záhradný domček o rozlohe 24 m2.

Náš Tip: Táto nehnuteľnosť má viac rozmerov využitia, uspokojí nároky na bývanie aj pre väčšiu rodinu, poschodová časť domu, ktorá má samostatný vchod sa dá využívať na podnikanie alebo na prenájom. Obec Cabaj- Čáror je vzdialená 5 min autom od okresného mesta Nitra, má výbornú občiansku vybavenosť, a dobré pripojenie na diaľnicu R 1.

Viem ako budú rásť/ klesať ceny nehnuteľností v roku 2024 na Slovensku. Viac na: https://youtu.be/NBoUU-0mhJM

Nepredávajte si svoju nehnuteľnosť sami, pokiaľ ste nevideli toto ... Viac na : https://youtu.be/holHdqiQFsk

Cena nehnuteľnosti: 255 000,- Eur (224,87€/m2)

Vypočítať hypotekárnu splátku

FOTOGALÉRIA