Reality & Financial CAP CORP

Úspech sa prejaví: 

Reality & Financial CAP CORP.  Sme ambiciózna,  dynamická realitná a finančná spoločnosť poháňaná túžbou ponúknuť najvyššiu kvalitu v mieste Vášho domova  našim zákazníkom. Všetci naši  realitný a finančný agenti sú vybavený zodpovedajúcimi odbornými znalosťami  a aktuálnymi  technológiami v oblasti predaja nehnuteľností a poskytovania finančných služieb( úvery, poisťovníctvo, ....). Vysoká  profesionalita a kvalitný  zákaznícky- právny  servis je jadro našej filozofie.  V predaji nehnuteľností a poskytovaní finančných služieb, je cieľom ponúknuť našim zákazníkom ten najlepší možný predajno- sprostredkovateľský úspech.
 

Najlepšie vyhliadky pre úspešný predaj Vašej nehnuteľnosti: 

Máme kvalitne prepracované systémy v predaji nehnuteľností, s ktorými denne uspokojujeme nároky predávajúcich aj kupujúcich klientov. Každá  novinka, zlepšovák, ako kvalitne a lepšie predať Vašu nehnuteľnosť je najprv ponúknutá skupine našich klientov, ktorý nám zveria svoju nehnuteľnosť do EXKLUZÍVNEHO PREDAJA-  a preto môžeme často využiť aktívne systémy a aplikácie na predaj nehnuteľností, a tým urýchliť predaj Vašej nehnuteľnosti. Našu ponuku(inzerciu) nájdete aj na realitnom portáli www.zoznamrealit.sk , ktorý je zo všetkých realitných portálov najefektívnejší a to vďaka kombinácii nízkeho počtu ponúk a vysokej návštevnosti. 
 

Správny marketingový mix: 

Každý detail pri kúpe, alebo predaji nehnuteľnosti  je  pre nás rovnako dôležitý.  Neveríme v štandardizovaný predaj Vašich nehnuteľností, ale veľa pracujeme s našimi klientmi individuálne, kvalitne sa staráme o všetkých klientov. Každý náš klient predstavuje individuálnu marketingovú stratégiu pri prezentácii a predaji jeho  majetku. Len tak môžeme dosiahnuť najvyššiu možnú predajnú cenu pre Vašu nehnuteľnosť.
 

Profesionálny realitný a finančný odborníci:

Naši  realitný a finančný makléri majú vysokú úroveň odborných znalostí pri predaji nehnuteľností a sprostredkovaní finančných služieb- ktoré úzko súvisia pri kúpe nehnuteľnosti. Spokojný klienti si u nás vždy vyberú vyhovujúcu nehnuteľnosť a bezplatne im sprostredkujeme hypoúver za najlepší úrok na trhu. Každý z našich maklérov  absolvoval  kvalitné školenia. Vďaka technologickej podpore maklérov a to ako v procese predaja majetku, rovnako aj v správe majetku, a finančníctve, spoločne usilujeme o čo najkvalitnejšie a najefektívnejšie  služby pri predaji, kúpe a správe Vášho majetku. 
 

Naše portfólio služieb:

Naša spoločnosť sa zaoberá: predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností (developerskými  projektmi), priame sprostredkovanie úverov v bankách, poisťovníctvo,  kontrolou technického stavu štandardných nehnuteľností( hlavne domy, byty,...), právnym servisom:  zmluvy- nehnuteľnosti, ohodnocovanie nehnuteľností (aj pre dedičské konania), výkup nehnuteľností, bezplatné poradenstvo pri exekúciách, ....