Nehnuteľnosti - aktuálna ponuka

SPäŤ NA ZOZNAM

Predaj Dom Zlaté Moravce Centrum (Číslo inzerátu 001509)


Publikuj nehnuteľnosť:

Pridané: 07.03.2024
Typ nehnuteľnosti: Dom
Mesto / obec: Zlaté Moravce
Presná lokalita: Centrum
Rozloha: 399 m²
Počet izieb: 5
Podrobný popis alebo komentár k nehnuteľnosti:
Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti viac na: https://youtu.be/sfXlhVwJWAo

Predaj jedinečný 5 izbový meštiansky rodinný dom(vila), wellness budova, dvojgaráž, pozemok 11,77á, úchvatné architektonické prevedenie, Exkluzívne iba u nás.

Exkluzívne iba u nás: Jestvujúcu vila bola zachovaná s jej charakteristickým pôvodným vzhľadom. Nadzemné podlažie prístavby s pultovou strechou z neznámeho obdobia, vstup do pivnice je prístupný schodiskom. Na mieste tejto prístavby vznikol nový vstup do objektu s prístreškom, ktorý bude napojený na garáž. Dekoratívna fasáda bola navrhnutá po obnovení v kombinácii hnedobéžovej a bielej farby, škáry pôvodného kamenného obkladu sa premaľujú do tmavej farby podobnej kameňu. Okenné otvory sú osadené hliníkovými oknami ( 2 sklo) s povrchovou úpravou v tmavom prevedení. Súčasný krov zostáva zachovaný, pôvodná keramická škridla sa vymení za keramickú škridlu antracitovej farby s novým oplechovaním v rovnakej farbe. Dekoratívne prvky na rínach budú kópie pôvodných. Interiér domu prešiel kompletnými stavebnými a rekonštrukčnými prácami, z pôvodného objektu zostanú zachované drevené dvojkrídlové dvere so zárubňami, keramické kachle. Samozrejmosťou v interiéry sú nové omietky, nové drevené podlahy, dlažbové podlahy s vysokokvalitných materiálov, rovnako tak obklady, sanita, nadštandardné kúpeľne, , samozrejmosťou sú nové rozvody elektriny, kúrenia, vody, odpadov, plynu, internetu, alarmu, kamerového systému, vykurovacej techniky, .... Farebné prevedenie a materiálové riešenia fasády nových objektov podľa vypracovaného architektonickej štúdie vytvára jednotný koncept tejto veľmi štýlovej štúdie. Fasáda prístavby, wellness budovy a garáže bude obložená obkladom šedobéžovej farby. Rámy okien budú vo farbe fasády. Na historický objekt sa zo zadnej časti pristavil jednopodlažný objekt s rovnou strechou s veľkoformátovými oknami. Veľkoformátové okná otvárajú priestor smerom do záhrady( alebo wellness - odpočinkovej časti) na terasu. Terasa bude prekrytá lamelovým prístreškom s funkciou nastavenia proti dažďu a tienením. Odpočinková prístavba môže byť taktiež vybavená veľkoformátovými oknami s posuvným systémom. Strecha rovná s intenzívnou zelenou strechou. Nad vírivkou je navrhovaná integrovaná pergola s funkciou nastavenia tienenia a proti dažďu. Priestor môže mať rohové okná s posuvným systémom, kde sa v letnom období stáva otvorenou terasou. Podlaha v celom objekte protišmyková, vodeodolná keramická dlažba veľkého formátu. Táto dlažba prechádza až do exteriéru do okolia bazéna.
Samostatná garáž je jednopodlažná s dvomi parkovacími státiami a úložným priestorom s jedným horizontálny oknom zo severnej strany. Za pôvodnou vilou z južnej časti sa nachádza bezbariérový prístup do domu. Oplotenie pred existujúcim domom nadväzuje na jej fasádu, je prepojením starého so súčasným, navrhnutý na mieru. Materiálovo je plot tvorený oceľovou konštrukciou antracitovej farby na betónovom múriku so stĺpikmi.
Na pozemok sa vstupuje chodníkom alebo prístupovou cestou smerom do garáže. Garáž má jednu veľkú miestnosť pre dve autá a úložný priestor, je napojená prestrešením do závetria historického domu suchou nohou. Do domu sa vstupuje priamo do vstupnej haly so skrytým WC. Vstupná hala je prepojovací uzol medzi pôvodným a súčasným. Samostatná toaleta pre hostí je interiérová. Vstupná hala má reprezentatívny charakter s minimálnym zariadením (pôvodné kachle, sedenie, šatníková skriňa). Zo vstupnej haly je prístup do obývačky, do nočnej zóny, ktorú tvorí jedna izba a spálňa. Izba disponuje vlastnou hygienou a šatníkom. Spálňa má tiež šatník a samostatnú hygienu. Súčasná prístavba, do ktorej sa vchádza cez halu obsahuje dennú zónu orientovanú do súkromnej odpočinkovej zóny pozemku. Prechádza sa cez presvetlenú jedáleň do spoločenskej miestnosti s priestrannou kuchyňou s barovým sedením. Z kuchyne je prístup do komory. Práčovňa je prístupná z jedálne. Denná časť je priamo napojená na terasu s nastaviteľnou pergolou s výhľadom na bazén. Presklené zábradlie sa nachádza medzi bazénom a terasou. Súčasťou terasy je exteriérová sprcha, zelená parková úprava (napr. vysoké trávy). Vo wellness zóne sa nachádza miestnosť s jacuzzi, malým fitnes, hygienou a saunou. Druhá časť wellness budovy môže slúžiť veľmi individuálne, je veľmi priestranná na metroch štvorcových sa nešetrilo. Celková šírka pozemku od ulice je 36m. Vila je v interiéry v stave na klúč, wellness budova v stave ako na foto, dvojgaráž v interéri hotová, v exteriéry treba dokončiť fasádu, všetko ostatné v stave ako viď video a foto. Vila sa predáva v aktuálnom stave za cenu ako nájdete v ponuke.
Podlažná plocha rodinného domu.................................................................... 272 m2 Podlažná wellness budovy.................................................... ........................... 92 m2 Podlažná plocha garáže....................................................................................64 m2 Podlahová plocha terasy a bazéna ................................................................... 102 m2 Celková podlažná plocha domu ....................................................................... 399 m2
Spevnené plochy........................................................................................... 258 m2
Nespevnené plochy.........................................................................................519 m2

Viem ako budú rásť/ klesať ceny nehnuteľnosti v roku 2024 na Slovensku. Viac na: https://youtu.be/NBoUU-0mhJM

Nepredávajte si svoju nehnuteľnosť sami, pokiaľ ste nevideli toto ... Viac na : https://youtu.be/holHdqiQFsk

Cena nehnuteľnosti: 390 000,- Eur (977,44€/m2)

Vypočítať hypotekárnu splátku

FOTOGALÉRIA